Sayfalar

6 Mayıs 2011 Cuma

evlenmeye çalışmak?!


ayyyyy az kaldı dimeee şimdi senin düğüne???? ayyyy nası da heyecannlısındır şimdi sennnn???? gelinliğini aldın mı????? evi nerede tuttunuzzzz????? ...............................................

bu aralar insanlar beni gördükçe bu sorularla bana resmen saldırıyolar..evet evet bütün bu soru silsilesini ben saldırı olarak adlandırıorum!

toptan cevap vereyim buradan da....

hayır arkadaşım çok da az kalmadı! daha 1.5 ay var!!!!
hayır canım heyecanlı diilim! kassam da kasmasam da 19 haziranda gelin olmuş gidiorum!
evet şekerim gelinliğimi aldım!
evi şişlide tuttuk b(m)alım!

hee bi de bu soruların kuyrukları var..mesela evi tuttunuz mu die soran arkadaş hemen arkasından kira mı satın mı aldınız die soruo..ulan sanki kirayı ona ödetcez bi de üstüne ne kadar kirası dio! "ooooo çokmuş ama napcan" cümle kalıbına sinirlenme katsayım gittikçe yükselmeye başladı!

hee bi de düğün yancıları var..ya arkadaşım aylardır diorum sana..nikah ve düğün ayrı olacak..düğün aile arası olacak die..hala ne die bana gelip de "senin düğünde çok eğlenecez ahahahayyyt" diosun ki?! bi kere ben seni çağırdım mıııı?????? ben düğünümde seninle eğlenmek istio muyum kiiii????? bu ne anlayışsızlıktır yau..yapmayın etmeyin arkadaşım ya!

gelinliğimi onlarca kişiye anlatmaktan fenalık geldi..arttık soranlara beyaz ve elbise diorum..çünkü öle, neticede beyaz bir elbise o da kendi çapında!

"heyecanlı mısın" die sorunca "yoo diilim" dediğimde insanlar neden hayret edio anlamıorum?! yani yeni bi hayat vs falan filan evet heyecan var ama öle "ayyy negzel negzel olacak beyazlar içindeeee" durumum yok..gerçekçi heyecanlar var bende arkadaşım, üsteleme!

haa zevkli ve güzel yanları da yok mu bu işin? var tabii..müstakbel kocanız var bi kere en güzel yanı o :) yeni tuttuğunuz bomboş evinizde salonun ortasında bağdaş kurup "koltukları şuraya masayı şuraya koyarız" die hayal kurabildiğiniz canınız var yanınızda..hala telefonu "canımmm" die açtığınız ama arkasından "napıosun?" die sormak yerine "evin suyunu falan halletin mi bitanem?" die sorular sorduğunuz herşeyiniz var yanınızda..e daha ne olsun?

ama şaka ve romantizm bir yana bitse de gitsek artık yaa!!!!

:)

Hiç yorum yok: